ulotki dl

Ulotki dl – czym charakteryzuje się ten rodzaj składanych ulotek

Większości z nas ulotka kojarzy się z kawałkiem słabej jakości kartki z chaotycznie umieszczonymi treściami, którą dostajemy do rąk najczęściej biegnąc do autobusu lub przemieszczając się po ulicach miasta. Również większość z nas robi dokładnie to samo z tym kawałkiem papieru. Wyrzuca go do kosza. Co w takim razie zrobić, aby stworzyć nośnik reklamy, który będzie na tyle uniwersalny i łatwy w przekazaniu jak ulotka, ale jednocześnie będzie w stanie swoją formą zainteresować odbiorcę. Rozwiązaniem są ulotki dl.

Czym są ulotki dl

Rozmiar zwany „dl” to po prostu kartka A4 złożona na pół. Ich podłużny kształt prezentuje się wyjątkowo efektownie, ale przede wszystkim zapewnia dużą powierzchnię to umieszczenia treści. Przeznaczenie składanych ulotek jest takie samo jak w przypadku tych klasycznych, jednak sama forma jest innowacyjna i wyjątkowo ciekawa.

Czym charakteryzują się ulotki składane dl

  •         Większa ilość miejsca – ulotki składane zapewniają aż 4 strony do zadruku. Dzięki temu możemy na nich umieścić wszystkie potrzebne treści, ale równie ciekawe grafiki lub zdjęcia, które sprawią, że odbiorca zainteresuje się naszą ofertą od pierwszej chwili. Ważne, aby całość była przejrzysta, a ilość tekstu nie przytłaczała.
  •         Uniwersalność – tego typu ulotki możemy wykorzystać w klasycznej formie rozdając je w miejscach publicznych, ale również w bardziej profesjonalnych sytuacjach jakimi są targi branżowe lub spotkania biznesowe.
  •         Efektowny wygląd – niezaprzeczalnie ulotki dl robią lepsze wrażenie niż zwykłe ulotki. Ich wygląd od pierwszej chwili zachęca odbiorcę do zapoznania się z treścią. Dodatkowym atutem jest fakt, że zostanie doceniona za kreatywność oraz innowacyjne podejście do reklamy
  •         Rożne formy wykorzystania – ulotki składane możemy przekazywać osobiście, ale równie dobierając do nich efektowną kopertę możemy przesyłać je za pośrednictwem poczty lub kuriera. Daje to nam możliwość dotarcia do szerszego grona odbiorców.

Ulotki dl to ciekawsza i bardziej efektowna forma ulotek. Jej zadaniem jest zwrócenie uwagi odbiorcy, a następnie swoją zawartością, przekonanie go do zapoznania się z pełna ofertą firmy. Warto korzystać z nowych form nośników reklamy. Na pewno zapewni to naszej firmie rozpoznawalność i opinię profesjonalistów.