Torby mesh – idealny gadżet reklamowy

Torby mesh mogą mieć różnorodne kształty, a także format. Przede wszystkim mogą to być tradycyjne torby prezentowe bądź zakupowe. Warto nadrukować na nich logo firmy i w ten sposób dodatkowo promować jej produkty.

Z czego wykonane są torby mesh?

Torby mesh stworzone są z dziurkowanej siatki mesh, która wytworzona została z poliamidu powleczonego materiałem PCV. Taka struktura sprawia, że siatka jest wysoce odporna na ogień, a także ciężar. Wytrzymuje obciążenie nawet kilkudziesięciu kilogramów, przy czym jest naprawdę lekka i nie odkształca się. Ponadto odporna jest na wilgoć, a także promieniowanie słoneczne. Jej struktura przepuszczająca światło, a także łatwość nadrukowania na niej dowolnej grafiki wielkoformatowej w technologii solwentowej lub UV, sprawia, że chętnie wykorzystywana jest nie tylko do nadruków na torbach, ale również banerach reklamowych. Taka forma reklamy jest lekka i można ją zawiesić nawet zasłaniając okna i nie wpłynie to na ilość światła dostającego się do pomieszczenia.

Nadruk na torbach mesh – komu zlecić projekt i wykonanie?

W zależności od tego, co ma znaleźć się na reklamowych torbach mesh, nadruk można zaprojektować samodzielnie i przesłać bezpośrednio w wiadomości do profesjonalnej drukarni online bądź zlecić jego wykonanie grafikowi. Jeśli ma to być promocja nowej marki, która nie posiada jeszcze logo, warto taki projekt zlecić profesjonalistom. Jeśli na torbie ma znaleźć się chwytliwe hasło reklamowe, które ma kojarzyć się z profilem działalności, tym bardziej warto wybrać biuro graficzne, które specjalizuje się w projektowaniu reklamowym.

Firma odzieżowa może w torbach mesh sprzedawać swoje ubrania. Torby z poliamidu i PCV w stylu shopper bag są ostatnio modnym dodatkiem, dlatego z powodzeniem można je również sprzedawać obok linii odzieży. Torby materiałowe wielokrotnego użytku są znacznie lepszym pomysłem od tradycyjnych reklamówek. Wykorzystanie ciekawych haseł reklamowych na torbach mesh pozwoli wypromować markę wśród silnej konkurencji i sprawić, że zostanie zapamiętana na dłużej i zyska duże rzesze stałych klientów.