Podkład na biurko – nowoczesny planer

Podkłady na biurko (biuwary) służą najczęściej do tworzenia szybkich notatek czy zapisywania danych. Podkłady na biurko są nieocenione dla osób pracujących na stanowiskach związanych z rozmowami telefonicznymi.

Zalety podkładów na biurko

Podkład na biurko daje wiele możliwości jego wykorzystania. To przede wszystkim miejsce do notowania niezbędnych, łatwo dostępnych informacji. Podręczny kalendarz na kartkach biuwaru ułatwia planowanie i organizację pracy. Podkłady na biurko pozwalają na zerwanie z tradycją zaklejania okolic biurka dziesiątkami karteczek samoprzylepnych, które wprowadzają niepotrzebny chaos. Podkłady pozwalają zatem na utrzymanie ładu na biurku.

Idealny podkład na biurko

Od biuwarów oczekuje się solidnego wykonania, zastosowania papieru wysokiej jakości, który nie zniszczy się podczas użytkowania oraz zabezpieczenia od spodu kartonem, co minimalizuje ryzyko jego przemieszczania się po biurku. Podkłady na biurko powinny mieć przynajmniej kilkanaście kartek, które można szybko zerwać, gdy nie ma już na nich wolnego miejsca.

Nowoczesny firmowy planer na biurko powinien też przyciągać wzrok: nie tylko dzięki swojemu estetycznemu wyglądowi ale także dzięki firmowej szacie graficznej. Kartki podkładu na biurko z logo, firmowymi barwami oraz danymi teleadresowymi to także element tworzenia pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa. Atrakcyjny wygląd biurek pracowników sprawia, że firma jest postrzegana jako solidna i zasługująca na zaufanie.

2 komentarze

  1. To bardzo praktyczny wynalazek. Dodatkowe elementy firmowe dodają mu służbowego uroku.

  2. Takie podkłady to rewelacyjne rozwiązanie. Mamy pod ręką i notatnik i kalendarz, nie mamy natomiast mnóstwa kolorowych karteczek, które odklejają się i wprowadzają nieład artystyczny na biurku.

Comments are closed.