Nagła impreza pracownicza i sportowa

Firmy starają się integrować swoich pracowników, proponują im cały szereg przeróżnych zabaw i imprez oraz ciekawych eventów. Bardzo często chcą wskrzesić w pracownikach i ich rodzinach ducha sportowej rywalizacji i wtedy proponują im pracownicze imprezy sportowe.

By zawody były podobne do zawodów profesjonalnych, osoby, które biorą w nich udział muszą posiadać odpowiednie numery startowe.

Jak szybko I sprawnie wydrukować numery startowe?

W internecie jest wiele firm proponujących wydruk numerów startowych na doskonałym wodoodpornym papierze. Dodatkowo firmy proponują bardzo szybki, prawie ekspresowy czas realizacji. Cena za tego rodzaju druk nie jest wygórowana, a ponadto obok numeru można nadrukować tytuł imprezy i logo firmy, która organizuje owe zawody.

Numery startowe są w ofercie wielu drukarni, a dodatkowo niektóre z nich wykonują druk indywidualny swojego klienta. W zależności od rodzaju imprezy proponowany jest podkład na wydruk numerów startowych.

Event integracyjny

Organizując wcześniej zaplanowany już event sportowy, należy pomyśleć o wydruku danych numerów startowych. Realizacja taka będzie szybka, a dodatkowo można konsultować się z drukarnią na temat projektu czy materiału, na którym numer i treść mają być wydrukowane.

Gorzej może się być, kiedy wcześniej zawodów nie było w planach i jesteśmy zmuszeni na szybką realizację zadania, czyli sami musimy drukować numery zawodników na pracowniczą imprezę sportową.