Designerskie notesy firmowe

Zapewne każdy wie, że najbardziej genialne i kreatywne pomysły przychodzą do głowy pod wpływem chwili. Nie zawsze możemy je utrwalić, co sprawia, że po chwili umykają. Aby w porę zapobiec utracie cennych pomysłów warto zaopatrzyć i siebie, i swoją kadrę w podręczne notesy firmowe.

Funkcjonalność notesów

Notesy są niezwykle praktyczne: pozwalają na zapisywanie pomysłów, są niewielkich rozmiarów, a odrywanie kolejnych kartek odbywa się szybko i bez najmniejszego wysiłku. Wykorzystujemy je do utrwalania błyskotliwych przemyśleń, inspiracji oraz treściwych notatek. Stanowią nieocenioną pomoc zwłaszcza dla pracownika odpowiedzialnego za telefoniczny kontakt z klientem. Notesy dostępne są w różnych formatach. Notes w mikroskopijnych rozmiarach, można schować do kieszeni i zabrać ze sobą w każde miejsce. Nieco większe notesy książkowe to optymalne rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają w zwyczaju częste sporządzanie notatek.

Notesy z logo firmy

Notes zapewnia nie tylko szereg korzyści praktycznych, lecz także stanowi skuteczny element budowania pozytywnego wizerunku firmy. Notesy z logo, hasłami reklamowymi, firmowymi barwami oraz danymi teleadresowymi to skuteczny element tworzenia pozytywnego PR każdego przedsiębiorstwa. Identyfikacja graficzna pozwala budować spójną komunikację zarówno wśród pracowników firmy, jak i potencjalnych klientów.

Spójność identyfikacji wizualnej w materiałach biurowych firmy daje wrażenie porządku w profesjonalnym przedsiębiorstwie.

2 komentarze

  1. Klient widząc taki notes w ręku pracownika firmy czy na jego biurku dokładnie wie, gdzie jest. Zauważalne logo na takim zwykłym notesie to potwierdza.

Comments are closed.